ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Narzędzie Wielofunkcyjne Multitool AZYMUT Gron - 11 narzędzi + 9 bitów + Etui

H-P224052

Nowy

Dane techniczne:

  • Waga: 227g
  • Długość złożony: 111mm
  • Długość rozłożony: 154mm
  • Ilość narzędzi: 11 Narzędzi + 9 bitów + Kabura wodoodporna

Więcej szczegółów

63,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

AZYMUT to seria wysokiej jakości narzędzi survivalowych, turystycznych i outdoorowych niezbędnych dla każdego podróżnika i majsterkowicza.Multitoole to kieszonkowe narzędzia wielofunkcyjne, które są doskonałym pomocnikiem podczas pieszych wędrówek, podróży oraz codziennych napraw w domu i warsztacie.
Multitool AZYMUT Gron to taktyczny multitool który z wyglądu przypomina bardziej scyzoryk z wbudowanymi kombinerkami, ale w swojej budowie kryje aż 11 różnego rodzaju narzędzi przydatnych w codziennym użytkowaniu oraz aż 9 różnych bitów do wkrętaka.
Zaprojektowany został jako narzędzie do wszelkich codziennych prac oraz jako niezawodne narzędzie dla miłośników strzelectwa i survivalu.
Multitool ten ma w sobie wszystko co niezbędne przy remoncie mieszkania, drobnej naprawie instalacji elektrycznej oraz innych nieoczekiwanych awariach.

Łącznie, multitool AZYMUT Gron posiada aż 11 przydatnych narzędzi w 1, dzięki czemu teraz każde domowe i turystyczne zadanie wykonasz szybko i bez zbędnego stresu.

Wygodne i trwałe rękojeści pokryte czarnymi antypoślizgowymi okładzinami o taktycznym wyglądzie imitującym zamek pistoletu, możliwość otwarcia noża jedną ręką dzięki zastosowaniu tzw. kołka do otwierania kciukiem, wygodnie obsługiwane, rozkładane kombinerki oraz duża ilość bitów - to główne atuty tego taktycznego multitoola.

Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.
Zarówno ramiona multitoola jak i narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 420 - która gwarantuje wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia.
Multitool ten produkowany jest przez sprawdzonego przez nas i jednego z największych na świecie producentów narzędzi taktycznych i turystycznych z ponad 36 letnim doświadczeniem w tej branży.
Dzięki temu jesteśmy pewni, że narzędzia produkowane pod naszą marką własną AZYMUT spełnią wszelkie oczekiwania naszych klientów.

AZYMUT Gron to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania.
Dzięki zastosowaniu wewnętrznej blokady ostrza, nóż nie zamknie się nam podczas użytkowania.

Multitool AZYMUT Gron posiada w swojej budowie aż 11 narzędzi:

1. Kombinerki płaskie
2. Kombinerki ząbkowane
3. Przecinak do drutu
4. Nóż z ostrzem gładkim i na końcu ząbkowanym do lepszego cięcia lin
5. Otwieracz do konserw
6. Otwieracz do butelek
7. Wkrętak płaski wąski
8. Wkrętak płaski szeroki
9. Bity - 9 rodzajów (3 płaskie, 3 krzyżakowe i 3 sześciokątne)
10. Adapter do bitów
11. Klucz - przejściówka do bitów

Poręczna wielkość (111 mm po złożeniu) oraz akceptowalny ciężar 227 g, sprawiają, że multitool AZYMUT Gron może nam towarzyszyć podczas codziennej aktywności.
Do wygodnego przenoszenia multitoola na pasie otrzymujemy mocną i wodoodporną kaburę kordurową z mocowaniem do pasa oraz zapinaną na zatrzask.
Multitool AZYMUT Gron to uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzie codziennego użytku, niezwykle przydatne i poręczne.

Multitoole to od wielu już lat jedne z najpopularniejszych w naszym sklepie pomysłów na trafiony prezent dla mężczyzn.
Możemy być więc pewni, że każdy mężczyzna go doceni i będzie zadowolony z takiego prezentu.

Produkty powiązane