ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Narzędzie Wielofunkcyjne Multitool AZYMUT Turon 10 narzędzi + karabińczyk +Etui

H-P224108

Nowy

Dane techniczne:

  • Waga: 224g
  • Długość złożony: 110mm
  • Długość rozłożony: 165mm
  • Ilość narzędzi: 10 Narzędzi + Karabińczyk + Etui

Więcej szczegółów

67,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

AZYMUT to seria wysokiej jakości narzędzi survivalowych, turystycznych i outdoorowych niezbędnych dla każdego podróżnika i majsterkowicza.Multitoole to kieszonkowe narzędzia wielofunkcyjne, które są doskonałym pomocnikiem podczas pieszych wędrówek, podróży oraz codziennych napraw w domu i warsztacie.
Multitool AZYMUT Turon w swojej budowie zawiera aż 10 różnego rodzaju narzędzi przydatnych w codziennym użytkowaniu oraz karabińczyk do szybkiego mocowania do szlufki lub paska.
Zaprojektowany został jako narzędzie do wszelkich codziennych prac oraz jako niezawodne narzędzie dla miłośników survivalu.
Multitool ten ma w sobie wszystko co niezbędne przy remoncie mieszkania, drobnej naprawie instalacji elektrycznej oraz innych nieoczekiwanych awariach.

Łącznie, multitool AZYMUT Turon posiada aż 10 przydatnych narzędzi w 1, dzięki czemu teraz każde domowe i turystyczne zadanie wykonasz szybko i bez zbędnego stresu.

Wygodne i trwałe rękojeści pokryte czarną, antypoślizgową oksydą, możliwość otwarcia jedną ręką aż 5 narzędzi i to bez konieczności rozkładania kombinerek, karabińczyk do szybkiego mocowania multitoola do szlufki paska lub systemu Molle, kabura z mocowniem do pasa - to główne atuty tego multitoola.

Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.
Zarówno ramiona multitoola jak i narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 420 - która gwarantuje wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia.
Multitool ten produkowany jest przez sprawdzonego przez nas i jednego z największych na świecie producentów narzędzi turystycznych z ponad 36 letnim doświadczeniem w tej branży.
Dzięki temu jesteśmy pewni, że narzędzia produkowane pod naszą marką własną AZYMUT spełnią wszelkie oczekiwania naszych klientów.

AZYMUT Turon to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania.
Dzięki rozmieszczeniu narzędzi na zewnętrznych stronach rękojeści, mamy dostęp do wszystkich funkcji multitoola bez potrzeby rozkładania go.

Multitool AZYMUT Turon posiada w swojej budowie aż 10 narzędzi:

1. Kombinerki płaskie
2. Kombinerki ząbkowane
3. Przecinak do drutu
4. Otwieracz do butelek
5. Otwieracz do konserw
6. Wkrętak krzyżakowy
7. Wkrętak płaski wąski
8. Piłka do drewna
9. Nóż z ostrzem gładkim
10. Karabińczyk do szybkiego zawieszenia multitoola na szlufce, pasku lub systemie typu Molle

Dodatkowo w zestawie znajduje się wodoodporna, czarna kabura kordurowa z mocowaniem do pasa spodni.

Poręczna wielkość (110 mm po złożeniu) oraz ciężar akceptowalny ciężar 224 g, sprawiają, że multitool AZYMUT Turon może nam towarzyszyć podczas codziennej aktywności.
Do wygodnego przenoszenia multitoola na pasie otrzymujemy mocną i wodoodporną kaburę kordurową z mocowaniem do pasa oraz zapinaną na zatrzask.
Multitool AZYMUT Turon to uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzie codziennego użytku, niezwykle przydatne i poręczne.

Multitoole to od wielu już lat jedne z najpopularniejszych w naszym sklepie pomysłów na trafiony prezent dla mężczyzn.
Możemy być więc pewni, że każdy mężczyzna go doceni i będzie zadowolony z takiego prezentu.

Produkty powiązane