ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Narzędzie Wielofunkcyjne Multitool AZYMUT GIEWON 14 Narzędzi + ETUI

H2038

Nowy

Dane techniczne:

  • Waga: 264g
  • Długość złożonego: 101mm
  • Długość rozłożonego: 162mm
  • Ilość narzędzi: 14 narzędzi + Etui
  • Rodzaj stali: narzędzia - stal 420 , ostrza - stal 7CR13

Więcej szczegółów

168,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

AZYMUT to seria wysokiej jakości narzędzi survivalowych, turystycznych i outdoorowych niezbędnych dla każdego podróżnika i majsterkowicza.Multitoole to kieszonkowe narzędzia wielofunkcyjne, które są doskonałym pomocnikiem podczas pieszych wędrówek, podróży oraz codziennych napraw w domu i warsztacie.
Multitool AZYMUT Giewon w swojej budowie zawiera aż 14 różnego rodzaju narzędzi przydatnych w codziennym użytkowaniu.
Zaprojektowany został jako narzędzie do wszelkich codziennych prac oraz jako niezawodne narzędzie dla miłośników survivalu.
Multitool ten ma w sobie wszystko co niezbędne przy remoncie mieszkania, drobnej naprawie instalacji elektrycznej oraz innych nieoczekiwanych awariach.

Łącznie, multitool AZYMUT Giewon posiada aż 14 przydatnych narzędzi w 1, dzięki czemu teraz każde domowe i turystyczne zadanie wykonasz szybko i bez zbędnego stresu.

Wygodne i trwałe rękojeści, możliwość otwarcia 4 narzędzi bez konieczności rozkładania kombinerek, w tym 2 z nich obsługujemy jedną ręką, gniazdo dla wymiennych końcówek śrubokrętów, podwójne zabezpieczenia, kabura z mocowniem do pasa to tylko podstawowe atuty tego multitoola.

Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.
Zarówno ramiona multitoola jak i narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 420 - która gwarantuje wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia.
Ostrza gładkie i ząbkowane oraz piła do drewna wykonane są ze stali typu 7CR13, która gwarantuje wyjątkową ostrość i trwałość tych ostrzy.
Multitool ten produkowany jest przez sprawdzonego przez nas i jednego z największych na świecie producentów narzędzi turystycznych z ponad 36 letnim doświadczeniem w tej branży.
Dzięki temu jesteśmy pewni, że narzędzia produkowane pod naszą marką własną AZYMUT spełnią wszelkie oczekiwania naszych klientów.

AZYMUT Giewon to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania.
Narzędzia zewnętrzne blokowane są niezależnymi blokadami typu liner-lock, co zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę nawet jedną ręką.
Pozostałe narzędzia zabezpieczają blokady typu back-lock zwalniane przyciskiem w tylnej części rączek kombinerek.
Dzięki rozmieszczeniu narzędzi na zewnętrznych stronach rękojeści, mamy dostęp do wszystkich funkcji multitoola bez potrzeby rozkładania go.

Multitool AZYMUT Giewon posiada w swojej budowie aż 14 narzędzi:

1. Kombinerki płaskie
2. Kombinerki ząbkowane
3. Przecinak do drutu
4. Ściągacz izolacji
5. Otwieracz butelek i konserw
6. Wkrętak płaski szeroki
7. Wkrętak płaski wąski
8. Nożyczki sprężynujące
9. Pilnik do metalu i drewna oraz pilnik diamentowy
10. Nóż z ostrzem ząbkowanym
11. Nóż z ostrzem gładkim
12. Piła do drewna
13. Bit krzyżakowy i płaski
14. Miarka z podziałką (8 cali i 19 cm)

Poręczna wielkość (101 mm po złożeniu) oraz akceptowalny ciężar 264 g, sprawiają, że multitool AZYMUT Giewon może nam towarzyszyć podczas codziennej aktywności.
Do wygodnego przenoszenia multitoola na pasie otrzymujemy mocną i wodoodporną kaburę kordurową z mocowaniem do pasa oraz zapinaną na zatrzask.
Multitool AZYMUT Giewon to uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzie codziennego użytku, niezwykle przydatne i poręczne.

Multitoole to od wielu już lat jedne z najpopularniejszych w naszym sklepie pomysłów na trafiony prezent dla mężczyzn.
Dzięki swojej wszechstronności możemy być więc pewni, że każdy mężczyzna go doceni i będzie zadowolony z takiego prezentu.

Produkty powiązane