ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Gazy obronne
WIATRÓWKI

Wiatrówki - sprzęt dla wyczynowych strzelców sportowych, a także dla wszystkich amatorów rekreacyjnego strzelania. Działają one na zasadzie pneumatycznej, co oznacza, że ołowiany śrut wystrzeliwany jest za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla. W zależności od tego, w jaki sposób gaz jest sprężany, wyróżnia się wiatrówki sprężynowe, wi...

Wiatrówki - sprzęt dla wyczynowych strzelców sportowych, a także dla wszystkich amatorów rekreacyjnego strzelania. Działają one na zasadzie pneumatycznej, co oznacza, że ołowiany śrut wystrzeliwany jest za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla. W zależności od tego, w jaki sposób gaz jest sprężany, wyróżnia się wiatrówki sprężynowe, wiatrówki PCA oraz wiatrówki PCP. Każdą z nich można rozbudować o ulubione dodatki, jak na przykład: tłumiki, dwójnogi czy celowniki (optyczne, laserowe, elektroniczne).

Więcej

WIATRÓWKI  Jest 148 produktów.

Podkategoria

  • WIATRÓWKI KARABINKI

    Wiatrówki długie, czyli tak zwane wiatrówki - karabinki, to broń pneumatyczna, która strzela pociskami ołowianymi (śrutem kalibru 4,5 mm, 5,5 mm lub ewentualnie 6,35 mm i większymi). Wiatrówki tego typu mogą być jedno- lub wielostrzałowe, gdy wyposażone są w magazynek. Dodatkowo, rozróżnia się w tej kategorii kilka typów broni w zależności od sposobu sprężania powietrza potrzebnego do oddania strzału (wiatrówki sprężynowe, wiatrówki na CO2 oraz wiatrówki PCA), a także ze względu na sposób naciągu (wiatrówki sprężynowe z łamaną lufą, wiatrówki z naciągiem dolnym oraz bocznym).

  • WIATRÓWKI KRÓTKIE

    Krótkie wiatrówki, czyli pistolety na kulki stalowe typu BB 4,46 mm lub śrut 4,5 mm, jedo- i wielostrzałowe. Sprzęt cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem wśród strzelców, ponieważ idealnie odwzorowuje różne modele palnej broni bojowej. Wiatrówki tego typu napędzane są sprężyną klasyczną albo gazową (PCA), ewentualnie także sprężonym powietrzem z butli PCP. Najpopularniejsze są obecnie wiatrówki - pistolety z magazynkiem, zasilane nabojem CO2.

na stronę
Pokazuje 1 - 108 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 108 z 148 elementów