ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Gazy obronne
ŁUKI, PROCE

Łucznictwo to sport wymagający koncentracji i precyzji. Znajdziesz tu wiele modeli łuków oraz akcesoria do uprawiania tego typu aktywności. Łuki klasyczne oraz bloczkowe o zróżnicowanej sile naciągu, w zależności od wzrostu i możliwości siłowych użytkownika. Strzały do łuków z różnego rodzaju materiałów, w wielu wariantach grotów i lotek, a tak...

Łucznictwo to sport wymagający koncentracji i precyzji. Znajdziesz tu wiele modeli łuków oraz akcesoria do uprawiania tego typu aktywności. Łuki klasyczne oraz bloczkowe o zróżnicowanej sile naciągu, w zależności od wzrostu i możliwości siłowych użytkownika. Strzały do łuków z różnego rodzaju materiałów, w wielu wariantach grotów i lotek, a także tarcze łucznicze ze słomy i pianki oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do łuków oraz strzał.

Więcej

ŁUKI, PROCE  Jest 52 produktów.

Podkategoria

  • Łuki
  • Strzały, groty
  • Maty łucznicze,...
  • PROCE, AKCESORIA

    Proca kojarzy się z podwórkową zabawą chłopców sprzed lat. Tymczasem okazuje się, że nie jest to typowa zabawka wykonana z rozdwojonego patyka i sznurka lub gumki, ale sprzęt, który wykorzystywany był niegdyś w czasie walk jako broń miotająca. W ofercie sklepu srut.pl znajdzie się profesjonalne proce różnego typu - klasyczne czy z podpórkami stabilizującymi i niezależną regulacją ramion, ergonomicznymi, wykonanymi najczęściej z przeźroczystego polimeru rękojeściami, stanowiącymi pojemnik na kulki. Nie zabrakło także przydatnych akcesoriów – zamiennych gum najczęściej lateksowych i wzmacnianych czy kulek wykonanych ze stali lub ceramiki.

Pokazuje 1 - 52 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 52 z 52 elementów