ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Gazy obronne
Pokrowce, kabury

Podczas przechowywania i transportu wiatrówka lub broń wymaga właściwego opakowania, które zabezpieczy ją przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych, jak wilgoć, kurz czy nawet piasek, które mogą uszkodzić zarówno jej mechanizm oraz obudowę. A niestety naprawa i renowacja nie należą do usług tanich. Dlatego też, aby uniknąć uszkodzenia...

Podczas przechowywania i transportu wiatrówka lub broń wymaga właściwego opakowania, które zabezpieczy ją przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych, jak wilgoć, kurz czy nawet piasek, które mogą uszkodzić zarówno jej mechanizm oraz obudowę. A niestety naprawa i renowacja nie należą do usług tanich. Dlatego też, aby uniknąć uszkodzenia wiatrówki, należy używać odpowiednich kabur, futerałów, walizek oraz pokrowców.

W szerokiej ofercie sklepu internetowego srut.pl znajdują się kabury i pokrowce przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia broni pneumatycznej lub palnej, a także paralizatorów i noży. Wykonane są z dobrych materiałów, dzięki czemu pomagają uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Oferujemy wysoką jakość i najniższe ceny na rynku.

Więcej

Pokrowce, kabury  Jest 59 produktów.

Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów