ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Gazy obronne
PROCE, AKCESORIA

Proca kojarzy się z podwórkową zabawą chłopców sprzed lat. Tymczasem okazuje się, że nie jest to typowa zabawka wykonana z rozdwojonego patyka i sznurka lub gumki, ale sprzęt, który wykorzystywany był niegdyś w czasie walk jako broń miotająca. W ofercie sklepu srut.pl znajdzie się profesjonalne proce różnego typu - klasyczne czy z podpórkami sta...

Proca kojarzy się z podwórkową zabawą chłopców sprzed lat. Tymczasem okazuje się, że nie jest to typowa zabawka wykonana z rozdwojonego patyka i sznurka lub gumki, ale sprzęt, który wykorzystywany był niegdyś w czasie walk jako broń miotająca. W ofercie sklepu srut.pl znajdzie się profesjonalne proce różnego typu - klasyczne czy z podpórkami stabilizującymi i niezależną regulacją ramion, ergonomicznymi, wykonanymi najczęściej z przeźroczystego polimeru rękojeściami, stanowiącymi pojemnik na kulki. Nie zabrakło także przydatnych akcesoriów – zamiennych gum najczęściej lateksowych i wzmacnianych czy kulek wykonanych ze stali lub ceramiki.

Więcej

PROCE, AKCESORIA  Jest 23 produktów.

Podkategoria

  • Proce

    Proca kojarzy się z podwórkową zabawą chłopców sprzed lat. Tymczasem okazuje się, że nie jest to typowa zabawka wykonana z rozdwojonego patyka i sznurka lub gumki, ale sprzęt, który wykorzystywany był niegdyś w czasie walk jako broń miotająca. W ofercie sklepu srut.pl znajdzie się profesjonalne proce różnego typu - klasyczne czy z podpórkami stabilizującymi i niezależną regulacją ramion, ergonomicznymi, wykonanymi najczęściej z przeźroczystego polimeru rękojeściami, stanowiącymi pojemnik na kulki.

  • Gumy

    Guma jest elementem procy, który jest najbardziej eksploatowany i narażony na uszkodzenie. Dlatego każdy strzelec powinien posiadać jej zapas.

  • Kulki

    Szeroki wybór kulek do procy. Różniące się materiałem wykonania oraz średnicą. Ciężkie kulki stalowe o dużym kalibrze polecane są szczególnie dla zaawansowanych strzelców posiadających profesjonalne proce.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów