ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Gazy obronne

Noże  Jest 111 produktów.

Podkategoria

 • Noże taktyczne

  Oferta najwyższej jakości noży o charakterystyce taktyczno-militarnej przeznaczonych do wielu ciężkich zadań w terenie. Odpowiednie narzędzia to gwarancja sprawnego działania. Jakość użytej stali ostrza oraz materiałów rękojeści zapewni nam długie, bezawaryjne użytkowanie.

 • Noże turystyczne

  Na naszej stronie zamieściliśmy najbardziej znane i cieszące się największą popularnością noże czołowych producentów.
  Odpowiednie narzędzia to gwarancja sprawnego działania i większej przyjemności z wykonywanej pracy.

 • Noże kuchenne

  Noże kuchenne mają ogromny wpływ na komfort codziennej pracy. Odpowiednie narzędzia to gwarancja sprawnego działania i większej przyjemności z przygotowywania potraw. Nasza oferta zaspokoi oczekiwania domowych kucharzy jak i profesjonalnych szefów kuchni.

 • Noże typu Karambit

  Karambit to nóż charakteryzujący się zakrzywionym, sierpowatym ostrzem Warncliff oraz kółkiem na palec, co zapewnia pewny chwyt. Nóż ten używany jest w indonezyjskiej i malajskiej sztuce walki pencak silat. Swoją popularność zyskał szczególnie dzięki grze komputerowej CS: GO.

 • Składane

  Szeroka gama noży do codziennego użytku (tzw. EDC), które możemy mieć zawsze przy sobie. Nóż składany zajmuje znacznie mniej miejsca niż nóż z głownią stałą o analogicznej długości. Nie wymaga pochwy ani kabury.

 • Motylkowe
na stronę
Pokazuje 1 - 108 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 108 z 111 elementów