ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Gazy obronne

STRZELECTWO  Jest 844 produktów.

Podkategoria

 • WIATRÓWKI

  Wiatrówki - sprzęt dla wyczynowych strzelców sportowych, a także dla wszystkich amatorów rekreacyjnego strzelania. Działają one na zasadzie pneumatycznej, co oznacza, że ołowiany śrut wystrzeliwany jest za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla. W zależności od tego, w jaki sposób gaz jest sprężany, wyróżnia się wiatrówki sprężynowe, wiatrówki PCA oraz wiatrówki PCP. Każdą z nich można rozbudować o ulubione dodatki, jak na przykład: tłumiki, dwójnogi czy celowniki (optyczne, laserowe, elektroniczne).

 • ŚRUTY DO WIATRÓWEK

  Śrut – ołowiana lub stalowa amunicja do wiatrówek. Śrut ołowiany dostępny jest w kalibrach: 4,5 mm, 5,5 mm oraz 6,35 mm. Śrut ten (mowa o typie diabolo) może mieć różne kształty – płaski, zaokrąglony albo szpiczasty. Śrut stalowy natomiast, czyli kulki BB o kalibrze 4,46 mm, wykorzystywane są przede wszystkim do strzelania pistoletami z gładką lufą, napędzanymi dwutlenkiem węgla. Poza dwoma głównymi typami śrutów (ołowiane i stalowe) spotyka się jeszcze inne ich rodzaje i „konstrukcje mieszane” opracowywane z myślą osiągnięcia specjalnego celu, jak na przykład śrut diabolo ze stalową głowicą w plastikowym płaszczu, który ma – w porównaniu ze śrutem standardowym - o wiele większą prędkość początkową.

 • TARCZE, KULOCHWYTY

  Tarcze strzeleckie wykonane z kartonu – standardowe okrągłe i sylwetkowe. Okrągłe dostępne w dwóch rozmiarach - dla kulochwytów 14 x 14 cm oraz 17 x 17 cm, pakowane po 100 sztuk. Kolorystyka dostosowana do tego, by środek tarczy był dobrze widoczny dla strzelca nawet z dużej odległości.

  Kulochwyty, jak sama nazwa wskazuje, mają zadanie wyłapać kule, a w przypadku wiatrówek, śruty i stalowe kulki. Wyróżniamy różne rodzaje i wielkości kulochwytów. Do tej kategorii zaliczane są również wszelkiego rodzaju spinnery oraz cele reaktywne dzięki którym można stworzyć pole strzeleckie do treningów.

 • Pokrowce, kabury

  Podczas przechowywania i transportu wiatrówka lub broń wymaga właściwego opakowania, które zabezpieczy ją przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych, jak wilgoć, kurz czy nawet piasek, które mogą uszkodzić zarówno jej mechanizm oraz obudowę. A niestety naprawa i renowacja nie należą do usług tanich. Dlatego też, aby uniknąć uszkodzenia wiatrówki, należy używać odpowiednich kabur, futerałów, walizek oraz pokrowców.

  W szerokiej ofercie sklepu internetowego srut.pl znajdują się kabury i pokrowce przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia broni pneumatycznej lub palnej, a także paralizatorów i noży. Wykonane są z dobrych materiałów, dzięki czemu pomagają uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Oferujemy wysoką jakość i najniższe ceny na rynku.

 • Naboje CO2

  W dziale tym znajdują się różnego rodzaju kapsuły zasilające, w pojemnościach 12g oraz 88 g. Do każdego rodzaju wiatrówki.

 • Akcesoria strzeleckie

  Akcesoria strzeleckie to bardzo szeroki wybór wszystkiego co potrzebne oraz przydatne do broni palnej, broni pneumatycznej. W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór produktów do konserwacji, bipody, magazynki, części do wiatrówek oraz wszelkiego rodzaju dodatki.

 • Części do wiatrówek

  Dział z częściami do różnego rodzaju wiatrówek. Posiadamy bardzo dużo części do wiatrówek typu LIDER, BMK, HATSAN, SLAVIA, oraz innych.

 • Ochrona oczu i słuchu

  Podczas strzelania należy bezwzględnie pamiętać o ochronie oczu oraz słuchu.

  Oczy narażone są na rykoszetujący śrut, zwłaszcza gdy strzelamy ze stalowych kulek. Doskonałą ochronę zapewnią nam okulary strzeleckie z naszej oferty.

  Ochronniki słuchu są najprostszym i najszybszym sposobem ochrony narządu słuchu przed skutkami oddziaływania nadmiernego hałasu podczas treningu na strzelnicy.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą akcesoriów ochronnych.

 • ASG - Air Soft Gun

  ASG (Air Soft Gun) repliki broni palnej strzelające najczęściej plastikowymi kulkami BB 6 mm. Repliki te wykorzystywane są podczas rozgrywek airsoftowych, ćwiczeń taktycznych, jak i treningów grup paramilitarnych. W myśl polskiego prawa repliki ASG nie są bronią; pozostają one zabawkami lub urządzeniami rekreacyjno-sportowymi, gdyż energia pocisku jest bardzo mała.

  Ze względu na sposób zasilania wyróżniamy następujące rodzaje replik ASG:

  • sprężynowe - modele, w których przed każdym wystrzałem trzeba ręcznie naciągnąć sprężynę,

  • gazowe - modele, w których kulki wystrzeliwane są przy pomocy gazu umieszczonego w zbiorniku. Stosowanymi najczęściej gazami są tzw. „green gas” lub CO2.

  • elektryczne - (wyposażone w specjalne baterie) potocznie zwane: elektrykami, najczęściej spotykane na polach airsoftowych walk repliki broni długiej, w których sprężynę – poprzez przekładnię zębatą – naciąga silnik, z tym wyjątkiem zasada działania jest identyczna, jak w przypadku modeli sprężynowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 108 z 844 elementów
Pokazuje 1 - 108 z 844 elementów