ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Pasta Farba do Kamuflażu Maskowania BCB Chameleon 3-kolorowa z Lusterkiem

210-015

Nowy

Kolor: Czarna , Brązowa , Zielona

Więcej szczegółów

21,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pasta, farba do kamuflażu BCB Chameleon 3-kolorowa z lusterkiem to zestaw farb do maskowania twarzy i ciała.BCB Chameleon to osobisty zestaw do maskowania wykorzystywany m.in., przez armię brytyjską, spełnia także wymogi NATO (numer NSN-6859-99-978-5980).

Farby przenoszone są w szczelnie zamykanym pudełku z polimeru, co zapobiega ich zabrudzeniu lub zalaniu. Wewnątrz znajduje się akrylowe lusterko, które ułatwia nanoszenie kamuflażu, może być także używane jako improwizowany heliograf.

Trzykolorowa farba ma gęstą konsystencję, co zapewnia dużą wydajność, trwałość kamuflażu oraz łatwość jego nanoszenia. Farby odbijają promieniowanie IR.

Pasta maskująca ma bezpieczną, hipoalergiczną formułę, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV (filtr SPF 60), nie brudzi rąk i odzieży, jest wodoodporna (nie zmyje się od potu i deszczu), do usunięcia wystarczy woda z mydłem lub dedykowane chusteczki do usuwania kamuflażu.

BCB Chameleon zawiera 3 farby w kolorach czarnym, brązowym i zielonym pozwalające na wykonanie uniwersalnego kamuflażu leśnego.

Produkty powiązane