ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Gazy obronne

Luneta celownicza Kandar KB 6-24x50 AOME MilDot

Nowy

Dane techniczne :

  • Powiększenie: 6-24x
  • Średnica okularu: 50 mm
  • Średnica tubusu: 1"
  • Regulacja wieżyczek: 1 CLICK 1/8 M.O.A.
  • Regulacja ostrości oka: TAK
  • Paralaksa: TAK
  • Długość: 415 mm
  • Masa: 720 g
Krzyż: Mil-Dot,
Całkowicie wodoodporna
gwarancja 12 miesięcy

Więcej szczegółów

398,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Luneta celownicza KANDAR KB 6-24x50 AOME jest to bardzo solidny i profesjonalny celownik optyczny ze zmiennym przybliżeniem od 6 do 24 razy, średnicą okularu 50 mm oraz tubusem 1 cal (25,4 mm). Wykonana jest z trwałego i bardzo mocnego aluminium lotniczego. Odpowiednia wytrzymałość na wstrząsy oraz solidny tubus gwarantują celne strzały i wieloletnie użytkowanie. Z powodzeniem sprawdzi się na karabinkach sportowych jak i snajperskich.

Bardzo nowoczesny system regulacji krzyża zastosowany w tej lunecie pozwala na ustawienie punktu zero i zablokowanie go uniemożliwiając przestawianie. Sama regulacja przebiega bardzo płynnie. W celu regulacji wystarczy je delikatnie odciągnąć od lunety i przekręcić w pożądanym kierunku. Po zakończeniu regulacji w celu zablokowania wieżyczki wystarczy docisnąć ją do lunety. Przednia regulacja paralaksy pozwala na komfortowe ustawienie ostrości krzyża.

Wysokiej jakości optyka oraz pełne wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe, zapewniają ostry i jasny obraz. Podświetlanie krzyża jest w dwóch kolorach (czerwony i zielony) oraz posiada różne stopnie natężenia światła od 1 do 5. Co ważne w tej lunecie podświetlany jest tylko centralna, cieńsza część krzyża, co zapobiega zbędnym refleksom na wewnętrznej stronie tubusu przy włączonym podświetleniu.

W zestawie z lunetą otrzymujemy osłonę przeciwsłoneczną o długości 75 mm oraz zaślepi FLIP OPEN.

W fabrycznym opakowaniu znajdują się:

luneta KB 6-24x50 AOME
bateria ściereczka do pielęgnacji osłonki typu FLIP OPEN osłona przeciwsłoneczna