ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Łuk Bloczkowy 19-28 lb + Podstawka pod Strzałę z Włosia

Nowy

Dane techniczne:

  • Długość całkowita: 79 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • Siła naciągu: 19-28 lb
  • Waga: 1,2 kg

Więcej szczegółów

349,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Łuk bloczkowy to doskonały wybór dla strzelca w każdym wieku, idealnie sprawdzi się jako uniwersalny łuk rekreacyjny. Regulowany układ bloczków daje możliwość dostosowania siły cięciwy do własnych preferencji i możliwości, gwarantując łatwą obsługę nawet młodym użytkownikom. Cała konstrukcja łuku wykonana została z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na naprężenia.

Łuk bloczkowy o regulowanej sile naciągu w zakresie 19-28 lbs. Dzięki zastosowaniu bloczków w systemie naciągu, utrzymanie naciągniętej cięciwy nie wymaga wielkiej siły, a proces celowania jest łatwiejszy niż w łuku klasycznym. Zmienna siła naciągu pozwala dopasować opór do możliwości użytkownika.

Cięciwa oraz linki wspomagające zostały wykonane z materiałów odpornych na rozciąganie, przetarcie oraz duże obciążenie. Na majdanie znajduje się specjalna szyna odciągająca linki wspomagające cięciwę, nie przeszkadzają one zatem w oddawaniu strzałów.

W zestawie znajduję się również podstawka pod strzałę z włosia.Podczas strzelania strzałę trzymają szczotki włosiowe przez co jest minimalny opór, strzała leci prosto w cel i nie zwalnia.Całość zestawu dopełniają klucze imbusowe.

Produkty powiązane