ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Kartusz Nabój Gazowy ALPEN CAMPING 230g do Kuchenki Palnika

IK007

Nowy

Specyfikacja:

  • pojemność: 230 [g] / 403 [ml]
  • skład mieszanki: butan, propan
  • średnica: 11 [cm]
  • gwint: 7/16"
  • marka: Alpen Camping

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


18,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kartusze gazowe propan-butan 230 g z zaworem 7/16" są nieodłącznym elementem ekwipunku dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać czas na kempingu, wędrówkach, biwakach czy podczas innych aktywności na świeżym powietrzu. Ta popularna forma źródła paliwa znalazła szerokie zastosowanie w turystycznych kuchenkach gazowych, grillach gazowych, palnikach gazowych oraz piecykach gazowych, oferując wygodne i niezawodne rozwiązanie dla gotowania i ogrzewania na łonie natury.

Wypełnione mieszanką propanu i butanu, kartusze gazowe Alpen Camping 230 g zapewniają optymalną wydajność w różnych warunkach atmosferycznych. Propan charakteryzuje się wyższą wydajnością w niższych temperaturach, podczas gdy butan sprawdza się lepiej w warunkach letnich. Dzięki tej kombinacji, kartusze są w stanie dostarczyć odpowiednią moc cieplną niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Kartusze gazowe Alpen Camping 230 g wyróżniają się także praktycznymi zaletami. Ich kompaktowy rozmiar i niska waga czynią je łatwymi do przenoszenia i transportu w plecaku czy torbie. To nie tylko ułatwia pakowanie ekwipunku, ale także pozwala na zachowanie mobilności podczas wędrówek czy innych aktywności na świeżym powietrzu.

Bezpieczeństwo użytkowania kartuszy gazowych jest niezwykle istotne, a kartusze propan-butan zostały zaprojektowane z myślą o minimalizowaniu ryzyka. Solidne wykonanie i zawór zabezpieczający pozwalają na bezpieczne użytkowanie, a także łatwe montowanie i demontowanie kartusza.

Produkty powiązane