ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne

Śrut Diabolo JSB EXACT kal. 4,52 mm 500 szt.

546237-500

Nowy

Dane techniczne:

  • Kaliber: 4,52 mm (4,5 mm) / .177 cal.

  • Masa: 0,547 g / 8,44 gr

  • Opakowanie: 500 sztuk

  • Typ: diabolo, gładki, zaokrąglony

  • Producent: Josef Schulz Bohumin (JSB), Czechy

Więcej szczegółów

59,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

JSB Exact to najwyższej klasy śrut przeznaczony do wiatrówek w kalibrze 4,5 mm. Idealny do strzelania na średnie i dalekie dystanse. Materiał oraz sposób wykonania sprawia, że należy on do jednych z najlepszych śrutów na świecie.

Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz idealnym wyważeniem. Dodatkowym atutem śrutu jest fakt, że jest on sortowany i kalibrowany z dokładnością do 0,01 mm.

Powszechnie stosowany w konkurencjach terenowych FT i HFT ze względu na wyśmienitą precyzję


JSB – JOSEF SCHULZ BOHUMIN

Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy)– pana Jozefa Schulza. Wiele strzelców wywodzących się z tego klubu reprezentuje Czechy na arenie międzynarodowej w różnych konkurencjach strzeleckich.

Josef Schulz zaangażował się w rozwój i badania dotyczące produkcji śrutu do broni pneumatycznej najwyższej jakości wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności strzeleckie.

Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu  strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.

Wielu znanych producentów broni pneumatycznej z całego świata zamawia śrut ze swoim logiem właśnie w małej fabryce JSB w Bohuminie.

Najbardziej znanym śrutem w ofercie JSB jest grupa śrutów EXACT charakteryzujących się najwyższą możliwą precyzją i doskonałą jakością. Są to śruty ciężkie przeznaczone do strzelań na duże odległości.

Produkty powiązane