ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kapsuła CO2 12 g UMAREX (1 szt.)
    1,99 zł
    12 gram CO2 przeznaczona do zasilania pistoletów i karabinków...
Gazy obronne
Uniwersalny preparat Brunox Turbo-Spray 100 ml Zobacz większe

Uniwersalny preparat Brunox Turbo-Spray 100 ml

BT02

Nowy

Pojemność: 100ml

Właściwości BRUNOX® Turbo-Spray®:
• nie zawiera silikonu, PTFE, grafitu
• zachowuje neutralność wobec lakieru, skóry, drewna, gumy, tworzyw sztucznych i tkanin
• zawiera tylko 3% propelenta (CO2), tj. posiada aż 97% substancji aktywnej
• temperatura zapłonu 78° C

Więcej szczegółów

17,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BRUNOX® Turbo-Spray®, jedyny wielofunkcyjny spray z dodatkiem TUROBLINE, który gwarantuje wysoki efekt kapilarny i najlepsze pokrycie (100 – 120 m2 / l).
Przeznaczony do powierzchni metalowych, wypiera wodę i zapewnia ochronę przed wilgocią oraz agresywnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak kwaśna atmosfera, strumienie gazów kominowych itp. Stosując BRUNOX® Turbo-Spray® otrzymujesz niewidoczną, kompaktową (grubośc tylko 1-2 my), niewysychającą, antykorozyjną powłokę, zapewniający niezawodną ochronę.Gdy ochrona nie jest już potrzebna BRUNOX® Turbo-Spray® można bez problemu usuwać za pomocą środków czyszczących (tensydy).


Główne funkcje BRUNOX® Turbo-Spray®:

Środek smarujący:
BRUNOX® Turbo-Spray® to długoterminowy środek smarny oparty na zrównoważonej mieszaninie węglowodorów z dodatkiem TURBOLINE.

Neutralizator rdzy / olej luzujący
BRUNOX® Turbo-Spray® to wieloskładnikowy środek smarny o doskonałym działaniu penetrującym. Dzięki temu jest w stanie przeniknąć do najcieńszych przestrzeni i szczelin. Poluzowuje rdzę i uwalnia lepkie mechanizmy. Na przykład, poluzowuje dokręcone śruby w bardzo krótkim czasie.

Przeciw powstawaniu rdzy
BRUNOX® Turbo-Spray® gwarantuje całkowitą ochronę antykorozyjną, także w bardzo cienkich pustych przestrzeniach. Odpowiedzialna za to mieszanina węglowodorów gwarantuje zwartą powłokę ochronną o odpowiedniej grubości, aby wyprzeć jakąkolwiek wilgoć. Tworzy przezroczystą, nietwardniejącą powłokę, która w większości przypadków nie przeszkadza w użytkowaniu i nie musi być usuwana. (Wyjątek: malowanie). Zapewnia ochronę przed korozją (około 6 miesięcy) i ma działanie wodoszczelne.

Środek czyszczący
BRUNOX® Turbo-Spray® wnika i usuwa plamy i zabrudzenia z brudu mineralnego i organicznego. Dzięki temu smoła, pył hamulcowy, pozostałości kleju, ślady potu mogą być łatwo usunięte. Przeznaczony do ochrony i czyszczenia aluminium, miedź, mosiądzu, powierzchni chromowanych i ocynkowanej blachy oraz stali nierdzewnej.

Spray kontaktowy
BRUNOX® Turbo-Spray® ma bardzo niskie napięcie powierzchniowe i odpowiednią adhezję do metali, dzięki czemu zabezpiecza wszelkie szczeliny i powoduje że wilgoć, która już przeniknęła natychmiast zostanie wyparta. Nadaje się do ochrony przed korozją styków elektrycznych w inżynierii niskonapięciowej. Przed opryskaniem sprzętu elektrycznego lub elektronicznego należy wyłączyć urządzenia. Bardzo wysoka wytrzymałość dielektryczna (UD = 45KV / cm) umożliwia również zastosowanie w połączeniu z bardzo czułymi obwodami o wysokiej impedancji. Właściwość ta jest szczególnie przydatna w przypadku styków elektrycznych, dzięki czemu można zapobiegać zwarciom.