ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Gazy obronne
Szczotki do wycioru STIL CRIN kal. 6 mm (3 szt.) Zobacz większe

Szczotki do wycioru STIL CRIN kal. 6 mm (3 szt.)

Nowy

Dane techniczne:

  • Długość robocza: ok. 4,5 cm

  • Długość całkowita: ok. 6,5 cm

  • Kaliber: 6 mm

  • Producent: STIL CRIN, Włochy

Więcej szczegółów

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw składa się z trzech szczotek do wyciora włoskiej firmy STIL CRIN w kalibrze 6 mm:

  • bawełniana

  • mosiężna

  • plastikowa

STIL CRIN to włoska rodzinna firma, założona w roku 1979, z siedzibą w miejscowości Palone Mella położonej zaledwie 40 km od największego na świecie skupiska producentów broni – regionu Val Trompia. Firma Stil Crin specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów, w tym wyciorów, szczoteczek i olei, niezbędnych do czyszczenia broni.

Fabryka dysponuje ogromnym parkiem specjalistycznych maszyn a także nowoczesnym know-how i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. 

Właściciele firmy oraz ich dzieci są czynnymi strzelcami sportowymi, co pozwala im na bezpośredni kontakt z bronią a także ze strzelcami z różnych stron świata dając możliwość poznania zwyczajów i różnorodnych potrzeb związanych z czyszczeniem i konserwacją broni.

Produkty włoskiej firmy Stil Crin znane są na całym świecie i cenione za bardzo wysoką jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością.

W fabryce Stil Crin produkowane są wyciory mosiężne, drewniane, metalowe pokryte tworzywem sztucznym, szczoteczki różnego kalibru i rodzaju, zbijaki, oleje do czyszczenia broni, oksyda a także proce. Z tych drobnych elementów powstają przeróżne zestawy i komplety przeznaczone do czyszczenia broni w konkretnym kalibrze.

Wielu renomowanych producentów broni dołącza do wyposażenia wyciory lub czyściki produkowane właśnie w Palone Mella.