ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Gazy obronne
Szczotki do wycioru STIL CRIN kal. 4,5 mm (3 szt.) Zobacz większe

Szczotki do wycioru STIL CRIN kal. 4,5 mm (3 szt.)

Nowy

Dane techniczne:

  • Długość robocza: ok. 4,5 cm

  • Długość całkowita: ok. 6,5 cm

  • Kaliber: 4,5 mm (.177 cal.)

  • Producent: STIL CRIN, Włochy

Więcej szczegółów

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw składa się z trzech szczotek do wyciora włoskiej firmy STIL CRIN w kalibrze  4,5 mm:

  • bawełniana

  • mosiężna

  • plastikowa

STIL CRIN to włoska rodzinna firma, założona w roku 1979, z siedzibą w miejscowości Palone Mella położonej zaledwie 40 km od największego na świecie skupiska producentów broni – regionu Val Trompia. Firma Stil Crin specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów, w tym wyciorów, szczoteczek i olei, niezbędnych do czyszczenia broni.

Fabryka dysponuje ogromnym parkiem specjalistycznych maszyn a także nowoczesnym know-how i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. 

Właściciele firmy oraz ich dzieci są czynnymi strzelcami sportowymi, co pozwala im na bezpośredni kontakt z bronią a także ze strzelcami z różnych stron świata dając możliwość poznania zwyczajów i różnorodnych potrzeb związanych z czyszczeniem i konserwacją broni.

Produkty włoskiej firmy Stil Crin znane są na całym świecie i cenione za bardzo wysoką jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością.

W fabryce Stil Crin produkowane są wyciory mosiężne, drewniane, metalowe pokryte tworzywem sztucznym, szczoteczki różnego kalibru i rodzaju, zbijaki, oleje do czyszczenia broni, oksyda a także proce. Z tych drobnych elementów powstają przeróżne zestawy i komplety przeznaczone do czyszczenia broni w konkretnym kalibrze.

Wielu renomowanych producentów broni dołącza do wyposażenia wyciory lub czyściki produkowane właśnie w Palone Mella.

Produkty powiązane