ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Kartusz gazowy Alpen Camping 400 ml
    3,10 zł 3,69 zł
    Dane techniczne:pojemność: 400 mlwaga netto: 227 g
Gazy obronne

Walizka NEGRINI 2026 na broń krótką 28x18,5cm

Nowy

Dane techniczne:

  • Wymiary zewnętrzne: 30 x 22,5 x 6,9 cm

  • Długość wewnętrzna: 280 mm

  • Szerokość wewnętrzna: 185 mm

  • Szerokość wewnętrzna przy uchwycie: 155 mm

  • Producent: Negrini, Włochy

Więcej szczegółów

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ta poręczna walizka wyprodukowana z bardzo wytrzymałego materiału (ABS) świetnie nadaje się do transportu broni krótkiej wraz z akcesoriami.

Wnętrze wyłożone jest miękką, a jednocześnie wytrzymała pianką trwale przytwierdzoną do formy kufra, która idealnie zabezpiecza przenoszone w niej przedmioty przed uszkodzeniem. Zasuwowe zapięcie pozwala na zastosowanie dodatkowej blokady.


NEGRINI srl, jest włoską rodzinną firmą, która w ramach swoich struktur oferuje kompleksowe usługi począwszy od zaprojektowania opakowania do wykonania wyrobu finalnego, czyli kufra, walizki lub innego opakowania z ABS z możliwością nadania indywidualnych cech.

Zgodnie z tym mottem NEGRINI wykonuje kufry i walizki dla większości renomowanych producentów broni, optyki, przeróżnych urządzeń pomiarowych i elektrycznych, dla których ochrona gotowego wyrobu przed mechanicznym uszkodzeniem oraz końcowy design stanowią jeden z najważniejszych elementów prezentacji marki i produktu.

NEGRINI srl. jest już od wielu lat oficjalnym dostawcą kufrów na broń dla włoskiego Ministerstwa Obrony, Marynarki Wojennej i INTERPOL-u.

Produkty powiązane