ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Gazy obronne

Wiatrówka Hatsan STRIKER EDGE VORTEX 4,5 mm

Nowy

Dane techniczne:

  • Kaliber: 4.5 mm / .177 cal
  • Energia kinetyczna: poniżej 17 J
  • Max. prędkość początkowa: 305 m/s
  • Długość całkowita: 1100 mm
  • Długość lufy: 450 mm
  • Waga: 3 kg
  • Producent: Hatsan, Turcja

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


448,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Klasycznie łamana, lekka wiatrówka ze sprężyną gazową Vortex® Gas Piston. Stworzona dla tych wszystkich, którzy poszukują dobrego i mocnego karabinka o sprawdzonej konstrukcji w przystępnej cenie. Karabin wyposażono w precyzyjną gwintowaną stalową lufę firmy Hatsan.

Niewątpliwą zaletą zastosowania sprężyny gazowej jest mniejszy odrzut podczas oddawania strzału. W rezultacie przekłada się to na większą celność oraz powtarzalność każdego strzału. Komfort strzelania z karabinu ze sprężyną Vortex jest nieporównywalny z żadną inną wiatrówką sprężynową dostępną na rynku. Sprężyna gazowa ponadto gwarantuje cichszą pracę wiatrówki oraz mniejsze zużycie sprężyny podczas jej eksploatacji.

Osada - ergonomiczna osada z otworem na kciuk TH (thumbhole) wykonana z wytrzymałego polimeru. Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu. Na kolbie znajduję się wyprofilowana poduszka policzkowa typu Monte Carlo ułatwiająca złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych. Wentylowana gumowa stopka na końcu kolby absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Dzięki szynie montażowej w standardzie 11 mm na wiatrówce jest możliwość zamontowania celownika optycznego. Dodatkowo posiada ona stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale oraz otwór pod kołek stopujący do montażu. Zapobiega to przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny.

 

Wiatrówka STRIKER EDGE zawiera wiele unikalnych rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania:

Anti Bear-Trap Safety - zabezpieczenie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, chroniąc tym samym przed ewentualnymi urazami dłoni lub palców.

TruGlo - światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka - czerwona, szczerbinka - zielona posiada możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.

Automatyczny bezpiecznik - umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Takie umiejscowienie pozwala na intuicyjną obsługę bezpiecznika kciukiem. Przed oddaniem strzału należy wcisnąć bezpiecznik co spowoduje zwolnienie blokady spustu, (każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie).

Produkty powiązane