ZADZWOŃ TERAZ!

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Gazy obronne
Wycior Stil Crin do wiatrówek kal. 4,5 mm Zobacz większe

Wycior STIL CRIN kal. 4,5 mm

Nowy

Dane techniczne:

  • Wycior długi skręcany metalowy, powlekany tworzywem w folii

  • Trzy szczoteczki: (bawełniana, mosiężna, plastikowa)

  • Długość całkowita 88 cm, w tym robocza 78 cm 

  • Kaliber: 4,5 mm

  • Producent: STIL CRIN, (Włochy)

Więcej szczegółów

26,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wycior długi skręcany z tworzywa do karabinów, pistoletów, rewolwerów, wiatrówek plus trzy szczoteczki w folii (bawełniana, mosiężna, plastikowa)

STIL CRIN to włoska rodzinna firma, założona w roku 1979, z siedzibą w miejscowości Palone Mella położonej zaledwie 40 km od największego na świecie skupiska producentów broni – regionu Val Trompia. Firma Stil Crin specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów, w tym wyciorów, szczoteczek i olei, niezbędnych do czyszczenia broni.

Fabryka dysponuje ogromnym parkiem specjalistycznych maszyn a także nowoczesnym know-how i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. 

Właściciele firmy oraz ich dzieci są czynnymi strzelcami sportowymi, co pozwala im na bezpośredni kontakt z bronią a także ze strzelcami z różnych stron świata dając możliwość poznania zwyczajów i różnorodnych potrzeb związanych z czyszczeniem i konserwacją broni.

Produkty włoskiej firmy Stil Crin znane są na całym świecie i cenione za bardzo wysoką jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością.

W fabryce Stil Crin produkowane są wyciory mosiężne, drewniane, metalowe pokryte tworzywem sztucznym, szczoteczki różnego kalibru i rodzaju, zbijaki, oleje do czyszczenia broni, oksyda a także proce. Z tych drobnych elementów powstają przeróżne zestawy i komplety przeznaczone do czyszczenia broni w konkretnym kalibrze.

Wielu renomowanych producentów broni dołącza do wyposażenia wyciory lub czyściki produkowane właśnie w Palone Mella.